Udruga žena Sv. Nedelja “Mendula” u sklopu 24. humanitarne akcije “Budimo svjetlo i nada onima koji nas trebaju“ prikupljala je donacije na proslavi Dana Općine Sveta Nedelja održane 14. i 16. listopada u Nedešćini.   

Humanitarnom prodajom palačinki, fritula i kolača koje su donirale vrijedne žene iz Nedešćine, Labina te članice Udruge “Mendula” ukupno je prikupljeno 904,78 Eura.
Zahvaljujemo se donatorima i svima ostalima koji nam pomažu i podupiru da i ovu humanitarnu akciju namijenjenu potrebitima, obiteljima i samcima naše Labinštine, uspješno privedemo kraju.
Pozivamo sve ljude dobre volje da u skladu s vlastitom procjenom i mogućnošću, financijski podrže humanitarnu akciju, uplatom na račun Posebne namjene koji je za provođenje akcije otvoren pri OTP banci d.d Poslovnica Labin:
IBAN HR8524070001500020588
BIC (SVIFT ) code: OTPVHR2X
S naznakom „Budimo svjetlo i nada onima koji nas trebaju“