Udruga žena Sveta Nedelja “Mendula“ zahvaljuje se svima koji su sudjelovali u realizaciji tradicionalne humanitarne Božićne lutrije organizirane u suradnji s Gradom Labin,TZ Grada Labina i LAG-om Istočna Istra u okviru manifestacije „Božić u Labinu” 15. prosinca u starom gradu Labinu.

U ovo vrijeme darivanja i zajedništva ponovno smo svjedočili velikoj humanosti naših Labinjana, kojom se trebamo ponositi i koju trebamo čuvati njegovati.

Zahvaljujući našim vjernim donatorima na podršci i njihovim donacijama humanitarnom prodajom fritula, kokica, čaja, kuhanog vina, punča te lutrije ukupno je prikupljeno 2.774,25 EUR .

Prihod je namijenjen humanitarnoj akciji “Budimo svjetlo i nada onima koji nas trebaju” odobrenoj od Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb Istarske županije Rješenjem KLASA: UP/I-550-01/23-01/20; URBROJ: 2163/1-06/15-23-22., pod evidencijskom oznakom : IŽ-HA/OST-23-19. od 2. listopada. Akcija je namijenjena za prikupljanje financijskih sredstava za po jednu obitelj ili samce u potrebi s područja Labinštine – za Grad Labin, Općinu Sv. Nedelja, Raša, Kršan i Pićan i traje do 31.prosinca 2023.g.  Uplatu možete izvršiti na račun Posebne namjene koji je za provođenje akcije otvoren pri OTP banci d.d Poslovnica Labin:

IBAN HR8524070001500020588

BIC (SVIFT ) code: OTPVHR2X

S naznakom „Budimo svjetlo i nada onima koji nas trebaju“

Veliku zahvalu upućujemo svim našim donatorima te Gradu Labinu, TZ Grada Labina i LAG-u Istočna Istra.

Naša posebna zahvala ide tvrtkama, obrtima, OPG-ima i svima ostalima koji su donirali  365 vrijednih nagrada i time omogućili da se humanitarna lutrija održi i na taj način dali svoj humani prilog. Od srca se zahvaljujemo sljedećim donatorima:

Valamar Riviera, Holcim, TZ Grada Labin, Vino Fuhtar Nedešćina, Vino Fredi Licul Šumber, OPG Zandel, Liber Domini, Apoteka Marcilnica, Birograf, Frizerski salon Rosana, Lulu trgovina, Mondcomerc, Sedmica, OPG Emil Licul, Vina Prskalo, Vino Matiška Nedešćina, Aquamarin, Frizerski salon Eldy, Helena Blašković, Tam Tam, Debora, Cvjećarna Alessia, Tri Murve Vozilići, Restoran Dorina Plomin, Burra Plomin, Cvjećarna Violet, Mesnica Marino, Dibi, Mesnica Vodopivec, Frizerski salon Slavica, Pizzeria Rumore, Turistička agencija Atlas Rabac, Konoba Rogočana, Frizerski salon Anna, Estetski centar studio S, Spinalis, Donna, Ricky shop, Studio beauty salon, Mesnica Moral, Frizerski salon Freja, Fitness Seven, Stomatološka ordinacija Dr. Denis Cerovac, Veta njam, Alvona Labin, Neuro garden, Meso Licul, Frizerski salon Mystick, Pizzeria Napoli, Foto Festival, Jaslice DV Pjerina Verbanac, Ton Ale, Turistički vlakić, Frizerski salon Esentia, DM Labin, La Tienda, SIGMA, OPG Turinela, Caffe bar Veteran, Keramika Roberta Alex, Keramika Merania, Frizerski salon Sandra, Vidacommerc, Ulje Perinić, OPG Černjuli, LAG Istočna Istra, Ulje Belić, Vinogradi San Martino, Vina Romeo, Frizerski salon Blue, Rockwool, Udruga „Mendula“, Pizzeria Pineta, Autopraona Kapljica, Ferali, Pirate, Face body Labin, Stomatološka ordinacija dr. Laura Mohorović-Uhač, Rasadnik Šumber, ERM Mali Golji, Konoba Porat Plomin Luka, VIVI Rabac, Frizerski salon Lidija, Four elements Rabac, Body Planet, Agroturizam Cerovac, Apodis, Studio Garaža, Loripharm, Dino Commerce, MB Monsun Rabac, Cvetko Gortan, Dives Rasadnik, Sirana Faiman, Marija Vlačić, Alida Blašković, Merlin Monika, Frizerski salon Nina i Mario, Restoran Peteani.

Prikupljanje sredstava za našu humanitarnu akciju nastavljamo 22., 23. i 24. prosinca na “Božićnoj bajci” u starom Labin te 22. prosinca u Nedešćini gdje sudjelujemo s humanitarnom prodajom hrane i piće.

Pozivamo vas da nam se pridružite i uživate u našoj ponudi o čijoj ukusnosti dovoljno govore kolone zadovoljnih posjetitelja ispred naših štandova.

Želimo vam čestit Božić te sretnu i uspješnu 2024. godinu!

Hvala vam svima što zajedno činimo čuda!

Udruga žena Sv. Nedelja “Mendula”