Udruga “Mendula” na “Božićnoj bajci” 15., 22., 23. i 24. prosinca nastavlja s prikupljanjem donacija za humanitarnu akciju “Budimo svjetlo i nada onima koji nas trebaju” odobrenu od Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb Istarske županije Rješenjem KLASA: UP/I-550-01/23-01/20; URBROJ: 2163/1-06/15-23-22., pod evidencijskom oznakom : IŽ-HA/OST-23-19, od 2.listopada 2023.g.
✨️ Uz humanitarnu prodaju fritula, kokica, čaja, kuhanog vina i punča u petak, 15. prosinca organizira se i tradicionalna humanitarna božićna lutrija u suradnji s Grad Labin, Labin Rabac Tourist Board i LAG Istočna Istra . Sav prihod namijenjen je otvorenoj humanitarnoj akciji za prikupljanje financijskih sredstava za po jednu obitelj ili samce u potrebi s područja Labinštine – za Grad Labin, Općinu Sv. Nedelja, Raša, Kršan i Pićan.
🎁 Zahvaljujući tvrtkama, obrtima, OPG-ima i svim ostalima koji su se vrlo rado odazvali davanjem nagrada za ovu humanitarnu lutriju prikupljeno je oko 400 vrijednih nagrada od kojih je svaka nagrada dobitna.
Hvala svima koji su se do sada uključili i koji će se uključiti u ovu našu 24. po redu humanitarnu akciju.
Akcija traje do 31.prosinca 2023.g. te ako želite uplatu možete izvršiti na račun Posebne namjene koji je za provođenje akcije otvoren pri OTP banci d.d Poslovnica Labin:
IBAN HR8524070001500020588
BIC (SVIFT ) code: OTPVHR2X
S naznakom „Budimo svjetlo i nada onima koji nas trebaju“
Pozivamo vas da nam se pridružite u humanosti, zabavi i veselju.
Dobro došli💞❄️