Nastavljajući, vjerujemo buduću dugogodišnju tradiciju, jučer su nas, nakon našeg posjeta Bjelovaru 9. ožujka 2029.g., posjetile članice Udruga žena Zadovoljna žena iz Bjelovara. U ime općine Nedešćina, naše drage žene dočekao je načelnik Gianvlado Klarić, koji im je tom prilikom uručio Istarsku rakiju na stalku s grbom općine Nedešćina te tradicionalne autohtone proizvode od lavande. Predsjednica Udruge Zadovoljna žena, Mirela Štefinec Plavac, našoj je predsjednici uručila ručno urađeni sat s motivom dijela starog grada Bjlelovara, a Irene Mikuljan u ime Udruge Mendula pokonila je istarsku bukaletu s logom Udruge i receptom istarske supe te istarska vina. Na prigodnom domjenku, za čiju se pripremu i dostavu posebno zahvaljujemo dragim ljudima, dogovoren je ponovni susret na sajmu u Bjelovaru, 16. studenoga, gdje ćemo prezentirati istarske autohtone proizvode. Zahvaljujemo se članicama Udruge i ostalima na posjetu te vjerujemo da će prigodni dar, srce od lavande i istarska slastica – Pandešpanja, biti podsjetnik na lijepe trenutke i nastavak novog prijateljstva u Istri. Vidimo se u Bjelovaru!