Udruga žena Sv. Nedelja “Mendula” obavještava da je na zabavi za najmlađe održanoj 10. prosinca u Svetom Martinu, na prvom dijelu “Adventa u Svetoj Nedelji”, u sklopu humanitarne akcije “LABINŠTINA HOĆE! za mamograf” prikupljeno 3.204,10 kuna.
Zahvaljujemo se organizatorima na pozivu da i tom prigodom Udruga žena Sv. Nedelja “Mendula” prikuplja donacije za mamograf.
Posebno se zahvaljujemo svim našim donatorima na podršci i sudjelovanju, kao i Miletić Noelu, vlasniku Dual photography – Stories by Noel, što je sav prihod od blagdanskog fotografiranja donirao za mamograf.
LABINŠTINA HOĆE! za mamograf” ide dalje.
Vidimo se 15. prosinca u Koromačnu na božićnom darivanju djece zaposlenika Holcima. Udruga “Mendula” sudjelovat će sa humanitarnom prodajom fritula, kuhanog vina, čaja i kakaa čiji je prihod namijenjen za nabavu mamografa za Dom zdravlja Labin.