Pod pokroviteljstvom Općine Pićan i Udruge poljoprivrednika “Agropićan”, u organizaciji Udruge žena Sv. Nedelja “Mendula”, a u sklopu humanitarne akcije “LABINŠTINA HOĆE! za mamograf”, pozivamo vas na “Smotru maslinovog ulja istočne Istre” dana, 26. studenoga s početkom u 17:30 sati u Svetu Katarinu.
Očekuju vas brojne edukacije i degustacije, bogat kulturno-umjetnički program te hrana i piće po promotivnim donacijskim cijenama Udruge “Mendula”, a moći ćete kupiti maslinovo ulje od lokalnih OPG-ova.
Svečana misa povodom blagdana Svete Katarine održat će se u petak, 25.11.2022.g.
Svojim dolaskom podržat ćete humanitarnu akciju “LABINŠTINA HOĆE! za mamograf”
Sav prihod ide u humanitarne svrhe!
Vidimo se!
PROGRAM: “Smotre maslinovog ulja istočne Istre”
 
17:30 početak pripreme lovačkog gulaša – Prvaci Istre u pripremi lovačkog gulaša
18:00 iće i piće po promotivnim donacijskim cijenama (UDRUGA “MENDULA”)
18:00 – 19:30 edukativna predavanja na temu maslinarstva i poljoprivrede
19:30 udruga “Martinčica” – izložba gljiva
19:30 – 22:00 degustacija maslinovog ulja, vina i proizvoda od maslina
20:00 nastup harmonikaša
20:00 nastup Pićonskih mažoretkinja
20:30 nastup učenika područne škole Sv. Katarina
22:00 Lucky band
23:00 proglašenje pobjednika