Udruga žena Sv. Nedelja „Mendula“ Nedešćina zahvaljuje se svima na trudu i radu te s velikim zadovoljstvom Folklornoj skupini “Mendula” čestita na sudjelovanju i dobivenoj dobivenoj Diplomi na “Fažanskom tancu 2023.” održanog 03.lipnja 2023.g. u Fažani.
Posebno nam je drago što su se naši mladi folkloraši spremno odazvali i sudjelovali u ovom za sve nas prekrasnom i važnom projektu. Promicanje i očuvanje naše istarske tradicije u bilo kojem obliku, pogotovo kad to dolazi od naših najmlađih je za sve nas posebno i neprocjenjivo.
Hvala voditeljici radionica prof. Marčeli Rajković-Crevar, gosp. Tenčić Eciju, roditeljima, Općini Sveta Nedelja na pokroviteljstvu te svima koji su nam pružili podršku.
Udruga “Mendula” na čelu s Irene Mikuljan, predsjednicom Udruge, ponosi se vama i vašim uspjesima.